Het projectteam


Lucette ter Borg
Curator
lucette@gimme-shelter.nl

 
Sacha Bronwasser
Curator
sacha@gimme-shelter.nl


Erik Luermans
Directeur
erik@gimme-shelter.nl
 
Joyce Dunki Jacobs
Productieleider
joyce@gimme-shelter.nl

  
    

Annette Visser
PR en Marketing
annette@gimme-shelter.nl
 
​Mieke Prinse
Redacteur

mieke@gimme-shelter.nl 


Dirk de Jong
Vormgever

dirk@gimme-shelter.nl

 


Toin Routers
Online marketing 
toin@gimme-shelter.nl





KunstFort Asperen


Lia van Vredendaal
Contactpersoon
info@kunstfortasperen.nl 

  Fort Nieuwersluis


Pim Trooster
Locatiemanager
pim@gimme-shelter.nl

Wendy de Bie
Liniebrede activiteiten

wendy@gimme-shelter.nl
 
Désirée Vegter
Liniebrede activiteiten
desiree@gimme-shelter.nl

Fort bij Vijfhuizen



Holger Nickisch
Contactpersoon/directeur

holger@gimme-shelter.nl
   

Marcel van Kerkvoorde
Liniebrede activiteiten
marcel@gimme-shelter.nl




VRAGEN


Heeft u een algemene vraag? Stuur dan een mail naar info@gimme-shelter.nl, dan zorgen wij dat uw bericht bij de juiste persoon terechtkomt.